Kloeckner & Co Groot-Brittannië

Kloeckner staalhandel in Groot-Brittannië

Het in 1986 ontstane bedrijf Kloeckner Metals UK werd in 1996 deel van Kloeckner & Co SE en heeft daarmee de marktpositie versterkt als onafhankelijke staaldistributeur in Engeland, Wales, Schotland en Ierland. Het omvangrijke aanbod wordt onder andere mogelijk gemaakt door de landelijke distributie centra en de in Leeds opererende centrale. In 2016 behoorde de volgende ondernemingen tot Kloecker & Co Staalhandel Groot-Brittannië:

  • ASD Ltd.
  • Armstrong Steels Ltd.
  • Kloeckner metal services Ltd.
  • Westok Ltd.
  • Interpipe Ltd.
  • Multitubes Ltd.

De landelijke onderneming van Kloeckner & Co SE is Kloeckner Metals UK en is daarmee de multi-metal-distributeur die de taken inkoper en leverancier uitvoert.

Uw staalspecialist in Groot-Brittannië


Kloeckner Metals UK

Valley Farm Road, Stourton
LS10 1SDLeeds

Telefon: +44 (0) 113 254 9711
Fax+44 (0) 113 272 1689
E-mail: enquiries@kloeckner.com

Overige vestigingen:

Biddulph
Stoke on Trent
ST8 7AQ
Staffordshire
T: +44 (0)1782 515 152
F: +44 (0)1782 522 240
E: biddulph@kloeckner.com

Blackburn
Unit 8 Walker Industrial Estate
Guide, Blackburn
BB1 2QE
T: +44 (0)1254 696 969
F: +44 (0)1254 696 988
E: blackburn@kloeckner.com

Cambridge
Compass House, Chivers Way
Histon, Cambridge
CB24 9AD
T: +44 (0)1223 257 555
F: +44 (0)1223 257 554
E: cambridge@kloeckner.com

Daventry
Alvis Way
Royal Oak Industrial Estate
Daventry
NN11 8QQ
T: +44 (0)1327 876 021
F: +44 (0)1327 872 612

Dudley
1-8 Hulbert Ind. Est.
Cinderbank
Dudley
DY2 9AD
T: +44 (0)845 034 2105
F: +44 (0)845 034 2106
E: dudley@kloeckner.com

Dudley Plates & Profiling
1-8 Hulbert Ind. Est.
Cinderbank
Dudley
DY2 9AD
T: +44 (0)1384 217 597
E: profiling@kloeckner.com

Durham Plates & Profiles
Drum Road
Drum Industrial Estate
Chester-le-Street
DH2 1ST
T: +44 (0)845 120 5492
F: +44 (0)191 410 0126
E: durham@kloeckner.com

Edinburgh
24 South Gyle Crescent
Edinburgh
EH12 9EB
T: +44 (0)131 459 3200
F: +44 (0)131 459 3266
E: edinburgh@kloeckner.com

Exeter
Blackmore Road
Hill Barton Business Park
Exeter
EX5 1BA
T: +44 (0)1395 233 366
F: +44 (0)1395 233 367
E : exeter@kloeckner.com

Grimsby
Estate Road 5
South Humberside Industrial Estate
Grimsby
DN31 2TX
T: +44 (0)1472 353 851
F: +44 (0) 1472 240 028
E: grimsby@kloeckner.com

Hewish
The Stable, Grange Business Park
West Hewish
Weston super Mare
BS24 6RR
T: +44 (0)845 034 2104
F: +44 (0)1934 839 699
E: hewish@kloeckner.com

London
Thames Wharf
Dock Road
London
E16 1AF
T: +44 (0)20 74760444
F: +44 (0)20 7476 0239
E: london@kloeckner.com

Motcombe
Courtyard Office, Shearstock Farm
Shaftesbury Road
Motcombe, Dorset
SP7 9PS
T: +44 (0)1747 834 930
F: +44 (0)1747 834 939
E: motcombe@kloeckner.com

Norfolk
The Stable Yard
Ryston Hall
Ryston
PE38 0AA
T: +44 (0)845 241 0465
F: +44 (0)845 241 0463
E : norfolk@kloeckner.com

Organically Coated Steels (OCS)
Edwin Avenue
Hoo Farm Industrial Estate
Kidderminster
DY11 7RA
T: +44 (0)1562 821 400
F: +44 (0)1562 865 396
E: ocs@kloeckner.com

Sheffield
6 Park Square
Newton Chambers Road
Thorncliffe
Sheffield
S35 2PH
T: +44 (0)330 333 4248
E: sheffield@kloeckner.com

Producten

Het productassortiment van Kloeckner & Co Metaalhandel in Groot-Brittannië bevat een omvangrijk en kwalitatief hoogwaardig aanbod:

  • Zware Profielen
  • Stafstaal
  • Warm- en koudgevormde holle profielen
  • Warm- en koudgewalste spoelen en platen
  • Voorgelakte spoelen en platen
  • Kwartoplaten
  • Aluminium
  • RVS
  • Architectonische producten

Services

Door continue investeringen in nieuwe technologie en innovatieve oplossingen biedt de Kloeckner & Co staalhandel in Groot-Brittannië de volgende bewerkingsmogelijkheden:

  • Buizenlaser
  • Pritschen-Laser
  • High Definition Plasmasnijden
  • Waterstraal snijden
  • Lassen
  • Fabricage
  • Gelaste productie
  • De-coiling
  • Boren
  • Glasparelstralen en grondlak

Als bijzondere dienst biedt Kloeckner Metals UK een compleet „Metal Management“, die zich richt op klanten uit technologische sectoren zoals nuclaire technologie, spoorwegenbouw en de olie- en gasindustrie.